Mobirise Website Builder

Wiola Kaczmarczyk

Perfekcjonizm to jej drugie imię.
Manikiurzystka z  ponad dziesięcioletnim stażem, absolwentka ZDZ w Warszawie.
To jej prace można było zobaczyć w perfumeriach Sephora w całej Polsce, gdzie przez wiele lat prezentowała najnowsze trendy w manicure.
Wiola przez  lata pracy zdobyła grono wiernych klientek, które ufają jej w 100%, Jest przykładem osoby, dla której praca jest również pasją.
Jest ekspertem w swojej dziedzinie, mistrzynią naturalnie wyglądającego manicure french, a perfekcyjne nałożenie  bieli czy pastelowych odcieni nie stanowi dla Niej żadnych tajemnic,
Potrafi również doskonale doradzić jak zadbać o paznokcie, również w przypadku kruchych, łamliwych i rozdwajających sie.
Zapraszamy do zapoznania się z portfolio, gdzie można zobaczyć kunszt Jej pracy.

Ola Jaroszewska

Makijaż zawsze wywołuje uśmiech.
Ola stawia przede wszystkim na to, aby klientka dobrze czuła się w makijażu, który powinien podkreślić to, co ma w sobie najpiękniejsze.
Wiedziała, że chce zostać makijażystką już w pierwszej klasie liceum. Zaczynała od prowadzenia bloga, na którym w wieku 17 lat stworzyła ponad 250 makijaży oczu, doskonaląc swoje umiejętności.
Pracowała m. in. jako wizażystka perfumerii Douglas, a także dla takich prestiżowych marek jak Christian Dior czy Sisley. Dzięki tym doświadczeniom zdobyła wiedzę o produktach, uczestniczyła w licznych szkoleniach, szlifując swój warsztat pracy, jak również prowadziła autorskie szkolenia makijażowe. Od lat występuje jako ekspert w programie "Pytanie na śniadanie", emitowanym na antenie TVP2.
Wyznawczyni zasady "mniej znaczy więcej", ale czasem także "odrobinę brokatu nigdy nikomu nie zaszkodziło".
Zapraszamy do zapoznania się z portfolio, gdzie można zapoznać się z Jej wszechstronnymi umiejętnościami.


Polub nas